Męskie strzyżenie – Poznań

Profesjonalnie wystylizowana fryzura męska to jeden z najważniejszych atrybutów wizerunku współczesnego, dbającego o siebie mężczyzny. Zgodnie z tym przekonaniem jako profesjonalna pracownia fryzur w Poznaniu oferujemy strzyżenie męskie na najwyższym poziomie, wykonywane przez wykwalifikowany, doświadczony zespół.

Profesjonaliści doradzą lub zrealizują pomysły Panów tak, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany. Strzyżenie męskie wzbogacamy o nowoczesną usługę Barber, w staranny sposób wykonując strzyżenie brody.

Strzyżenie męskie z indywidualnym podejściem do każdego klienta

W naszej Pracowni Fryzur Furora skupiamy się głównie na indywidualnym podejściu do klienta. Strzyżenie męskie realizowane jest przez profesjonalistów, których głównym celem jest spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań. Proponują oni klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do kształtu twarzy, koloru cery czy ogólnej urody, opierając się na najnowszych trendach w branży. Decydując się na strzyżenie męskie w Poznaniu, każdy mężczyzna będzie mógł wykreować swój wymarzony wizerunek. Odmienimy i wystylizujemy zarówno krótkie, jak i długie włosy.

Strzyżenie brody w Poznaniu – nowoczesna usługa Barber

Furora to nowoczesna Pracownia Fryzur, dzięki której w profesjonalny sposób zadbasz nie tylko o włosy, ale także o brodę. W naszym salonie w Poznaniu oferujemy strzyżenie brody, a także szereg zabiegów pielęgnujących, za sprawą których zachowasz estetykę podstawowego atrybutu męskości. Razem ze strzyżeniem męskim każdemu klientowi gwarantujemy pełen zakres usług, dzięki którym uzyskasz zupełnie nowy look - zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje.

Mężczyźni

Mycie, strzyżenie, stylizacja  
Strzyżenie maszynką  

zobacz cennik

usługa wykonywana w obydwóch pracowniach zobacz lokalizacje