Farbowanie męskie – Poznań

Minęły już czasy, w których usługi fryzjerskie skierowane do mężczyzn dotyczyły wyłącznie strzyżenia. Kreowanie wizerunku weszło na wyższy poziom, a Panowie stali się bardziej otwarci na wszelkie zmiany estetyczne. W związku z tym, w naszej Pracowni Fryzjerskiej Furora w Poznaniu przygotowaliśmy usługę farbowania męskiego, dzięki której klienci mogą pozwolić sobie na ciekawe zmiany wizerunkowe. O profesjonalizm i jakość fryzur zadba najlepszy zespół stylistów, maksymalnie skupiający się na indywidualnych potrzebach, pomysłach i oczekiwaniach korzystających z naszej oferty Panów. Farbowanie męskie to najlepszy sposób na odświeżenie bądź całkowitą zmianę dotychczasowego looku!

Farbowanie męskie idealnie dopasowane do urody każdego klienta

Przed podjęciem decyzji o koloryzacji włosów klientów powstrzymuje obawa przed uzyskaniem zbyt sztucznego efektu bądź niewłaściwym dopasowaniem koloru. Z naszej strony gwarantujemy jednak najlepsze wsparcie w tym zakresie. Nasi specjaliści dostosują kolor włosów do rysów twarzy oraz typu cery. Zależy nam na tym, aby każdy mężczyzna czuł się w nowej fryzurze po prostu dobrze. Farbowanie męskie w naszym salonie w Poznaniu wykonywane jest za pomocą profesjonalnych farb i tonerów bezpiecznych dla skóry oraz sprzętów najwyższej jakości. Usługa wzbogacona zostaje o czynności pielęgnacyjne, dzięki którym całość zyska spektakularny efekt.

Zalety męskiego farbowania

Jedną z głównych zalet farbowania męskiego jest przede wszystkim stworzenie nowego looku bądź odświeżenie dotychczasowej fryzury. Nasi specjaliści pomagają klientom dobrać koloryzację w oparciu o aktualne trendy, więc stylizacje są zawsze na topie. Dodatkowo farbowanie męskie to świetny sposób na pokrycie siwych włosów. Pozwala uzyskać naturalny efekt, ukryć niedoskonałości, a także optycznie zwiększyć gęstość włosów. Wystarczy jedynie odwiedzić naszą Pracownię Fryzur w Poznaniu, aby skutecznie zadbać o swój wizerunek.

Mężczyźni

Koloryzacja  
Strzyżenie z koloryzacją  

zobacz cennik

 

usługa wykonywana w obydwóch pracowniach zobacz lokalizacje