Makijaż

Dobrze wyglądać chcemy codziennie, ale z salonu urody nie korzystamy zbyt często, wykonując podstawową pielęgnację na własną rękę. Podczas ważnych okoliczności chcemy jednak wyglądać wyjątkowo dobrze, co wymaga większego wysiłku oraz umiejętności. Wykonany przez pracowników Maragi makijaż okolicznościowy olśni wszystkich, a Tobie pomoże oszczędzić czas i nerwy. Perfekcyjny makijaż nie jest łatwy do wykonania samodzielnie, więc w wyjątkowych sytuacjach oddaj się w ręce specjalistów. Zrobisz furorę!

Makijaż wykonywany jest w zaprzyjaźnionym salonie Maraga Strefa Spa -->

Makijaż ślubny dla niej i dla niego

Chociaż makijaż zazwyczaj kojarzony jest z kobietami, to mężczyźni także zgłaszają się do Maragi na makijaż okolicznościowy. Są to dwie różne dziedziny - męski makijaż ślubny wygląda zupełnie inaczej niż damski, ale też jest potrzebny. Ślub jest najczęstszą okazją, w której panowie decydują się na poprawę swojej urody za pomocą makijażu. Dotyczy to szczególnie najważniejszego mężczyzny na tej imprezie - Pana Młodego. Mając na sobie elegancki, skrojony na miarę garnitur, a obok kobietę w olśniewającej sukni, On również chce wyglądać perfekcyjnie. Panie przychodzą do nas znacznie częściej. Dla nich makijaż okolicznościowy to opcja nie tylko na ślub, ale też inne spotkania w większym gronie oraz biznesowe. Decydują się na wyrazisty, profesjonalnie wykonany makijaż wówczas, gdy chcą kogoś oczarować, podkreślić urodę lub też ukryć pewne mankamenty. Mając wykwalifikowaną kadrę i wspaniałe materiały do pracy, gwarantujemy najlepszy makijaż w Poznaniu.

Piękny, trwały makijaż na wesele i nie tylko

Idąc do salonu urody na makijaż, oczekujesz, że nie tylko będzie wykonany estetycznie, ale przede wszystkim przetrwa długie godziny. Nikt przecież nie chce na koniec imprezy wyglądać źle przez “spływające” kosmetyki - zwłaszcza na własnym ślubie! Robiąc makijaż na wesele w salonie Furora, możesz bawić się spokojnie. Nasze kosmetyki utrzymają się na twarzy przez długie godziny w nienagannej formie. Przekonaj się o tym, przychodząc do nas na makijaż okolicznościowy. Powiedz, czego oczekujesz, a jeśli nie masz gotowego pomysłu, z przyjemnością Ci doradzimy. Furora to jeden z najlepszych salonów urody, wykonujący doskonały makijaż w Poznaniu. Znające się na swoim fachu makijażystki dopasują kolorystykę i sposób malowania do urody Klientki. Zrobimy wszystko, aby osiągnąć pożądany rezultat. Jedyne, co musimy wiedzieć, to, na jakie wyjście się szykujesz. Sprawdź naszą ofertę na makijaż i pozwól zrobić się na bóstwo. Zapraszamy na stronę internetową - w zakładce “Kontakt” znajdziesz potrzebne informacje, aby się z nami skontaktować!

Makijaż wykonywany jest w zaprzyjaźnionym salonie Maraga Strefa Spa -->